Kontakt

Vårt mål är att leverera den bästa produkten, men vi är också ödmjuka och inser att det finns rum för förbättringar. Stora som små. Vi är måna om att du skall få den service du känner att du behöver. Hög tillgänglighet och support är en självklarhet för att uppnå detta. Välj någon av nedanstående kontaktingångar för dina frågor eller funderingar.

Försäljning och support:

010-221 64 00

Det går också bra att ställa frågor på vår Facebooksida.

Flooré AB – Huvudkontor
Vildhussensväg 11, 840 13 TORPSHAMMAR
Tel: 010-221 64 00

 

Lars Lilja

Lars Lilja, t.f. VD
Tel: 070-66 700 46
lilja.lars@gmail.com

Lars

Lars Edfeldt, Affärsområdesansvarig OEM
Tel: 010-221 64 31
Mobil: 070-398 43 30
lars@floore.se

Kent

Kent Larsson, Innesäljare
Tel: 010-221 64 30
Mobil: 070-398 44 49
kent@floore.se

Peter von Walden, Säljare Södra Sverige
Tel: 010-221 64 36
Mobil: 072-061 99 99
peter@floore.se

Marcus Nordin, Säljare Norra Sverige
Tel: 010-221 64 32
marcus.nordin@floore.se

Sussi

Sussi Dahl,
Ekonomi & Administration
Tel: 010-221 64 35
sussi@floore.se

Päivi

Päivi Lindbom, Inköp & Produktionsplanering
Tel: 010-221 64 34
Mobil: 072-24 25 120
paivi.lindbom@floore.se

Larserik

Lars-Erik Bronell,
Produktion

Patrik

Patrik Larsson,
Produktion

Patrik

Robin Fransson,
Produktion