Kontakt

Vårt mål är att leverera den bästa produkten, men vi är också ödmjuka och inser att det finns rum för förbättringar. Stora som små. Vi är måna om att du skall få den service du känner att du behöver. Hög tillgänglighet och support är en självklarhet för att uppnå detta. Välj någon av nedanstående kontaktingångar för dina frågor eller funderingar.

Försäljning och support:
010-221 64 00

Det går också bra att ställa frågor på vår Facebooksida.

Flooré AB – Huvudkontor
Vildhussensväg 11, 
840 13 TORPSHAMMAR
Tel: 010-221 64 00

Bild

Lars Edfeldt

Affärsområdesansvarig OEM
010-221 64 31 lars@floore.se
Bild

Kent Larsson

Innesäljare
010-221 64 30 kent@floore.se
Bild

Peter Jacobsson

Säljare Södra Sverige
010-221 64 36 peter@floore.se
Bild

Marcus Nordin

Säljare Norra Sverige
010-221 64 32 marcus.nordin@floore.se
Bild

Sussi Dahl

Ekonomi & Administration FÖRÄLDRALEDIG
010-221 64 35 sussi@floore.se
Bild

Annelie Thid

Ekonomi & Administration VIKARIAT
010-221 64 35 annelie.thid@floore.se
Bild

Päivi Lindbom

Produktionschef
010-221 64 34 paivi.lindbom@floore.se
Bild

Lars-Erik Bronell

Produktion
Bild

Patrik Larsson

Produktion
Bild

Robin Fransson

Produktion
Bild

Cliff Nordin

Produktion
Kenneth Lundgren

Kenneth Lundgren

Produktion
Jacob Johansson

Jacob Johansson

Produktion