Kontakt

Vårt mål är att leverera den bästa produkten, men vi är också ödmjuka och inser att det finns rum för förbättringar. Stora som små. Vi är måna om att du skall få den service du känner att du behöver. Hög tillgänglighet och support är en självklarhet för att uppnå detta. Välj någon av nedanstående kontaktingångar för dina frågor eller funderingar.

Försäljning och support:

010-221 64 00

Det går också bra att ställa frågor på vår Facebooksida.

Flooré AB – Huvudkontor
Vildhussensväg 11, 840 13 TORPSHAMMAR
Tel: 010-221 64 00

 

Emile Frantzen

Emile Frantzen, VD
Tel: 010-221 64 37
emile.frantzen@floore.se

Lars

Lars Edfeldt, Affärsområdesansvarig OEM
Tel: 010-221 64 31
lars@floore.se

Kent

Kent Larsson, Innesäljare
Tel: 010-221 64 30
kent@floore.se

Peter von Walden, Säljare Södra Sverige
Tel: 010-221 64 36
peter@floore.se

Marcus Nordin, Säljare Norra Sverige
Tel: 010-221 64 32
marcus.nordin@floore.se

Sussi

Sussi Dahl,
Ekonomi & Administration
FÖRÄLDRALEDIG
Tel: 010-221 64 35
sussi@floore.se

Päivi

Päivi Lindbom, Inköp & Produktionsplanering
Tel: 010-221 64 34
paivi.lindbom@floore.se

Larserik

Lars-Erik Bronell,
Produktion

Patrik

Patrik Larsson,
Produktion

Cliff

Cliff Nordin,
Produktion

Patrik

Robin Fransson,
Produktion