Kontakt

Vårt mål är att leverera den bästa produkten, men vi är också ödmjuka och inser att det finns rum för förbättringar. Stora som små. Vi är måna om att du skall få den service du känner att du behöver. Hög tillgänglighet och support är en självklarhet för att uppnå detta. Välj någon av nedanstående kontaktingångar för dina frågor eller funderingar.

Försäljning och support:

010-221 64 00

Det går också bra att ställa frågor på vår Facebooksida.

Kontakta oss gärna!

Kontakta oss om du har frågor eller vill bli återförsäljare av våra produkter.

Fält märkta med * är obligatoriska.

Företag

Namn *

Adress

Postnummer

Ort

E-post *

Telefon (inkl, riknr) *

Fax

Meddelande

Flooré AB – Huvudkontor
Vildhussensväg 11, 840 13 TORPSHAMMAR
Tel: 0690-130 80

Ett portföljbolag till Inlandsinnovation

 

Lars Lilja

Lars Lilja, t.f. VD
Tel: 070-66 700 46
lilja.lars@gmail.com

Lars

Lars Edfeldt, Affärsområdesansvarig OEM
Tel: 010-221 64 31
Mobil: 070-398 43 30
lars@floore.se

Kent

Kent Larsson, Innesäljare
Tel: 010-221 64 30
Mobil: 070-398 44 49
kent@floore.se

Eva Sandberg, Säljare Södra Sverige

Tel: 010-221 64 32
Mobil: 073-417 51 13
eva@floore.se

Peter von Walden, Säljare Norrland
Tel: 010-221 64 36
Mobil: 072-061 99 99
peter@floore.se

Sussi

Sussi Dahl Pettersson,
Ekonomi & Administration
Tel: 010-221 64 35
sussi@floore.se

Larserik

Lars-Erik Bronell,
Inköp & Produktionsplanering
Tel: 010-221 64 33
lars-erik@floore.se

Patrik

Patrik Larsson,
Produktion
Tel: 0690-130 80
patrik@floore.se

Patrik

Robin Fransson,
Produktion
Tel: 0690-130 80
robin@floore.se